Chocholouškova 9/1238 Ostrava – Moravská Ostrava

+420 596 618 980 obchod@sharpostrava.cz

Po - Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se snaží pomáhat, ušetřit a usnadnit provoz organizace CHARITA Ostrava věnováním kopírovacího stroje.

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je ryze česká společnost, která působí na českém trhu již od roku 1995 a patří k těm společnostem, které jsou hodnoceny a oceňovány jako nejlepší prodejci značky SHARP v České republice. Zabývá se prodejem, poradenstvím a servisní činností zaměřenou na kopírovací stroje a tiskárny. Všichni víme, že kancelářská technika v dnešním světě je každodenní nutností při práci ve všech rozličných oblastech lidského života.

SHARP CENTRUM Ostrava je společnost, která sice působí v technické oblasti, ale filozofie společnosti je také myslet na druhé, pomáhat konkrétními skutky na potřebných místech. Cílem této konkrétní charitativní akce byla úspora díky kvalitním strojům jako je například běžná kopírka.

Věnováním kopírovacího stroje SHARP AR M207 v hodnotě 15.000 Kč společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. pokračuje v pomoci organizaci Charita Ostrava. Základním a hlavním posláním této neziskové organizace je pomoc lidem v nouzi bez ohledu na jejich rasu, národnost, postavení či vyznání.

Smyslem věnování tohoto konkrétního daru Charitě Ostrava je i to, že podpora podstatného účelu této společnosti – pomoc potřebným – je taktéž vyjádření důvěry v jejich činnost, která není vždy v každodenním běžném dni zcela jednoduchá.

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava spolupracuje s Charitou již dlouhodobě. Za zmínku stojí například to, že se v zimních měsících finančně podílí na stavbě tolik potřebných stanů pro bezdomovce a rovněž poskytuje jednotlivým pobočkám Charity finanční obnosy na jejich provoz.

Vedení společnosti SHARP CENTRUM Ostrava se plně ztotožňuje s jejich mottem, které zní: Na světě je tolik nelásky, že není jiná možnost, než dávat lásku“.
Je třeba zmínit i to, že tyto konkrétní pomoci jsou jen částí toho, kde společnost SHARP CENTRUM Ostrava pomáhá. Například v letošním roce krásným hodnotným

dárkem také podpořila a udělala obrovskou radost i dětem z Dětského domova Mašťov.

Společnosti SHARP CENTRUM Ostrava v čele s jejím jednatelem panem Milošem Völklem není lhostejný osud lidí. Velká radost a upřímné poděkování je povzbuzujícím impulsem. A v tomto smyslu budou i nadále pokračovat. Tedy v pomoci těm, kteří pomoc a podporu potřebují zejména v ostravském regionu.