Chocholouškova 9/1238 Ostrava – Moravská Ostrava

+420 596 618 980 obchod@sharpostrava.cz

Po - Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno

O NÁS

SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je česká společnost zabývající se obchodní, poradenskou a servisní činností v oblasti kancelářské techniky se zaměřením na kopírovací přístroje a tiskárny SHARP. Prioritou naší firmy jsou především komplexní služby a péče o zákazníky v této oblasti. Působíme na trhu od roku 1995 a pravidelně získáváme prestižní ocenění nejlepšího prodejce značky SHARP v Moravskoslezském kraji. Dodáváme vždy špičkové produkty i služby a zákazník je pro nás na prvním místě. Díky prvotřídní péči máme klienty, kteří našich služeb využívají již od vzniku naší společnosti. 

naše hlavní činnosti jsou

PRODEJ

Naše prodejní činnost nekončí prodejem samotným. Nabízíme špičkové poradenství s výběrem a následnou aktualizací Vaší kopírovací nebo tiskové techniky.

PRONÁJEM

Nabízíme pro Vás bezstarostný pronájem našich zařízení, ať už se jedná o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem, včetně kompletního servisu a materiálové podpory.

SERVIS

Naše servisní zázemí pro Vás znamená perfektní a bleskový servis Vašich zařízení. Provádíme především preventivní prohlídky zařízení, abychom zajistili jejich plynulý provoz.

ŘEŠENÍ

Dodáváme softwarové řešení pro firmy, čímž přispějeme ke zlepšení firemních provozních činnosti. Poradíme a dodáme pro Vás ideální softwarové řešení pro tisk, správu dokumentů či jejich digitalizaci.

Chceme být jedničkou na trhu Klient je pro nás na prvním místě Spokojenost zaměstnanců je důležitá

NAŠE HLAVNÍ CÍLE

Být jedničkou na trhu

Chceme stále rozšiřovat portfolio našich spokojených klientů a stát v čele statistických tabulek s prodejností moderních multifunkčních kopírovacích zařízení. ​

Zákazník na prvním místě

Náš zákazník, náš pán. Prioritou je spokojenost všech zákazníků, proto zajistíme špičkovou péči a řešení Vašich požadavků. Chceme být dobrým partnerem pro naše klienty.

Pečujeme o svůj tým

Každý zaměstnanec SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. se podílí na úspěchu celé společnosti a proto si našich zaměstnanců velmi vážíme a chceme, aby u nás byli spokojení.

Stálý rozvoj a vzdělávání Benefity pro zaměstnance Přátelský kolektiv

POMÁHÁME POTŘEBNÝM

Charita Ostrava

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se snaží pomáhat, ušetřit a usnadnit provoz organizace CHARITA Ostrava věnováním kvalitního kopírovacího stroje.

Dětský domov Mašťov

Není nám lhostejný osud jiných. Proto pomáháme v rámci svých možností dětem z dětských domovů, konkrétně Dětskému domovu Mašťov.

Centrum Čtyřlístek

Každý v životě nemá štěstí a děti v dětských domovech rozhodně nemají lehký život a start do něj. Snažíme se svou pomocí alespoň trochu jejich možnosti a podmínky zlepšit.

Benjamín Orlová

Spolek Benjamín Orlová se zabývá prací s dětmi a mládeží a pro jejich činnost jsme věnovali kvalitní dataprojektor, který jím pomůže v mnoha směrech.

Nejprodávanější produkty