Chocholouškova 9/1238 Ostrava – Moravská Ostrava

+420 596 618 980 obchod@sharpostrava.cz

Po - Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno

Co má společné charita a kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

na Moravě.

Pro společnost SHARP CENTRUM Ostrava. s.r.o byl rok 2012 velice zdařilým rokem v oblasti prodeje kopírovacích strojů značky SHARP a společnost znovu obhájila svůj post nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě. A v tomto trendu pokračuje i v letošním roce 2013. A Charita Ostrava nedá na tuto společnost dopustit. Ví, že bez pomoci by nemohla vyvíjet svoji činnost a pomáhat těm, kteří se na ně obracejí v tíživých životních situacích.

Nejedná se jen o peněžní dary, které Charita od různých sponzorů získává, ale neméně důležité je nutné zajistit zázemí pro denní provoz i z materiálního hlediska. Vždyť Charita Ostrava svou každodenní činností zajišťuje nejen pomoc seniorům, ale také hospicové služby, osobní asistenci dle potřeby, pomáhá lidem bez domova, pomáhá ohroženým dětem a mládeži a v neposlední řadě provozuje i rodičovské centrum. Proto je ráda, že technická společnost jako je SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jim darovala tolik potřebnou kopírku SHARP AR5623 v hodnotě 15.000 Kč. Tato kopírka je dnes nepostradatelnou výbavou kanceláře. Umí nejen tisknout a kopírovat rychlostí 23 stran za minutu, ale dokáže také barevně skenovat. Dnes navíc všechny multifunkční systémy značky SHARP samozřejmě splňují podmínky úspory energie a snížení provozních nákladů. Vícenásobný soutisk šetří také papír tím, že kopíruje několik listů na jednu stranu papíru. Maximální efektivitu provozu zajišťuje také energeticky úsporný režim, úsporu toneru a automatické vypínání. A všechny tyto atributy jsou pro efektivitu provozu pro Charitu Ostrava velice důležité.

Dávno je pryč doba, kdy nebylo třeba pomáhat. Slovo charita znamená dobročinnost, lidumilnost. A jednatel společnosti pan Miloš Völkl tvrdí, že slova Alberta Einsteina:„ Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí“, vyjadřují to, čím by se měl každý slušný člověk v naší společnosti řídit.

A proto ve společnosti SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o., jejíž cílem je získat si důvěru zákazníků pomocí poctivosti, tvořivosti, ohleduplnosti, profesionalitě, ale i díky odvaze, bude mít slovo CHARITA vždy své platné místo, ať už se jedná o pomoc Charitě Ostrava, nebo Dětskému centru Čtyřlístek v Opavě, nebo Dětskému domovu Mašťově nebo v řadě jiných charitativních akcí.