Chocholouškova 9/1238 Ostrava – Moravská Ostrava

+420 596 618 980 obchod@sharpostrava.cz

Po - Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno

SERVIS

Servisní zázemí společnosti SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. pro Vás zajistí perfektní a bleskový servis Vašich tiskových zařízení a kopírek. Běžný servis provádíme do 6 hodin a expresní servis do 4 hodin. Servis pro nás je především pravidelná kontrola a seřízení Vaší kancelářské techniky. Zabýváme se také opravami tiskových zařízení bez ohledu na to, zda jsou stále v záruce či nikoli. Nabízíme také prodej originálních dílů, tonerů a dalších potřeb pro zachování plynulého chodu Vaší kanceláře.  Garantujeme Vám špičkovou zákaznickou péči a odborný přístup k Vaším požadavkům, protože na Vaší spokojenosti nám záleží.

Více než 27 let zkušeností Profesionální technici Jen originální materiály Záruka na 2 roky

Pozáruční servis

Naše společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. Vám rovněž nabízí výhodné tarify pozáručního servisu. Na objednání zajistíme vyřešení závad na Vašich tiskových zařízeních či kopírkách. Nabízíme také uzavření servisní a materiálové smlouvy pro zajištění plynulého provozu Vašich zařízení, které obsahují dodávku papírů, tonerů a veškerého servisu.

Tento pravidelný paušální poplatek Vám zajistí, že se vyhnete nečekaným výdajům za případné opravy. Ať už se jedná o pravidelný servis nebo řešení jakékoli náhlé opravy, neváhejte se obrátit na náš zkušený tým profesionálních techniků, kteří jsou pravidelně školeni na střediscích společnosti SHARP a rádi Vám pomohou vyřešit jakýkoli problém.

Pravidelná údržba

Zajistíme kompletní pravidelný servis a potřebnou údržbu pro Vaši tiskovou techniku nebo kopírky. Pravidelný servis pro nás znamená fyzickou kontrolu zařízení pro zajištění bezproblémového chodu. V rámci preventivní prohlídky provedeme seřízení a nastavení technických parametrů dle technické dokumentace výrobce, aby Vaše tištěné dokumenty stále dosahovaly nejvyšší možné kvality.

Servis kancelářské techniky provedeme i v případě, že jste zařízení zakoupili u jiného prodejce, kde nejste spokojení se servisní podporou. Servisní záruku Vám nejen převezmeme v plném rozsahu, ale prodloužíme Vám jí o dalších 6 měsíců.

Odborná instalace a síťová nastavení

V případě potřeby nebo například po stěhování Vaší společnosti zajistíme instalaci a nastavení všech stávajících či nových zařízeních. Zařídíme funkčnost celé kanceláře a bezchybnou komunikaci Vašich zařízení s tiskovou technikou. Po zprovoznění provedeme kontrolu, seřízení a nastavení technických parametrů dle technické dokumentace na tiskových zařízeních či kopírkách. Pokud máte zájem o kompletní softwarové řešení pro správu kopírovacích zařízení v rámci Vaší firmy či společnosti se neváhejte informovat v sekci ŘEŠENÍ na našem webu.

Expresní servis

S naším týmem servisních techniků provádíme běžný servis tiskáren do 6 hodin od nahlášení zákazníkem. V případě expresního servisu zajistíme opravu Vašeho zařízení do 4 hodin od jeho nahlášení. V rámci našich servisních služeb dodáváme také spotřební materiál, například tonery, cartridge, papíry a další potřeby pro Vaše zařízení.

Veškerý tento materiál máme v našich velkých skladových zásobách vždy dostupný a tak věříme, že dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější kleinty. O veškerý prováděný servis se stará náš profesionální a školený tým servisních techniků, kteří zajistí plynulý provoz Vaší kancelářské techniky a její nastavení v co nejkratším možném času.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.