Chocholouškova 9/1238 Ostrava – Moravská Ostrava

+420 596 618 980 obchod@sharpostrava.cz

Po - Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé…

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava patří ke společnostem, kterým není lhostejný osud jiných. Proto pomáhá dětem z dětských domovů, konkrétně Dětskému domovu Mašťov.

V současné době, plné shonu, kdy spousta lidí myslí jen na sebe a své blaho, se naštěstí najdou lidé, kterým není lhostejné, jak žijí ostatní a snaží se jim jejich nelehký život usnadnit a zpříjemnit. Příkladem toho je společnost SHARP CENTRUM Ostrava v čele s jejím jednatelem panem Milošem Völklem, který se rozhodl, že udělá radost těm, jež bohužel nemají šanci něco změnit, tedy dětem. A to konkrétním činem – darováním LED televizoru, který právě dětem zpříjemní prostředí v dětském domově, poskytne zábavu i možnost vzdělávání sledováním poučných, ale i zábavných pořadů.

Dne 1. 9. 2012 proběhl v Dětském domově Mašťov jako každým rokem speciální zábavný den určený jen dětem tohoto domova. Zábavný den se pořádal ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové a byl také zaštiťován patronem dětského domova Mašťov, kterým je společnost Orsay. Tato událost je vždy nabita nejrůznějšími zajímavými aktivitami. Nejinak tomu bylo i letos, kdy tento den připadl na 1. září, a proto se celá akce nesla jako rozlučka s prázdninami.

Den probíhal ve velmi zábavném a veselém duchu, uspořádala se pro děti ukázka exhibice na kole, ukázka bojového umění, pořádala se řada zábavných her, zněla hudba a došlo samozřejmě i na tanec. O děvčata a chlapce bylo postaráno jako o celebrity, měli k dispozici vizážisty, kostymérky, designéra i kadeřníka, kteří vytvářeli na hlavách dětí krásné účesy a na obličejích rozličné barevné ornamenty. Občerstvení zajišťovala místní pizzerie a děti si mohly pochutnat na výborných bagetkách, croissantech a domácím ledovém čaji.

Zlatým hřebenem tohoto dne bylo předání hodnotného daru od společnosti SHARP CENTRUM Ostrava. Děti z domova obdržely nový krásný televizor LED Sharp s úhlopříčkou 80 cm, který vyvolal skutečné nadšení. Děti i personál z Dětského domova Mašťov a také všichni další účastníci akce měli z dárku obrovskou radost, která se zde dala skutečně měřit decibely.

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava nemyslí jen na zisk, ale filozofie společnosti je také myslet na druhé, a jak říká jednatel společnosti pan Miloš Völkl: „Budeme pomáhat tak, ať za naší konkrétní pomocí stojí vždy zajímavý konkrétní příběh dětí, lidí, kteří naši pomoc skutečně potřebují a tam jsme my skutečně užiteční a naše pomoc má smysl!“.